نمایش خبر نمایش خبر

افتتاح سالن بزرگ امتحانات مدرسه راهنمایی پسرانه

افتتاح سالن بزرگ امتحانات مدرسه راهنمایی پسرانه    مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره موسسه جوادالائمه (ع) اظهار داشت:موسسه حضرت جوادالائمه(ع) مولود انقلاب و حاصل اعتماد مردم و کمک مسئولین است.

مهندس غلامعلی سفید در مراسم افتتاح سالن راهنمایی پسرانه حضرت جوادالائمه(ع) که به همت خیر محترم مهندس محمد فنایی بنا گردیده بود  با اشاره به بیستمین سالگرد تأسیس موسسه خاطر نشان کرد دولت باید فضا برای انجام این گونه کارها را مساعد سازد تا خدای ناکرده اعتماد و حضور مردم برای انجام کار خیر در راه تعلیم و تربیت کم رنگ نگردد.در ادامه مهندس محمد فنایی خیر محترم 2با ذکر خاطراتی از دوران تحصیل افزود:رمز موفقیت برای دانش آموزان ، مشخص نمودن هدف و احترام گذاشتن به یکدیگر است.

وی در پایان با تشکر از مدیر عامل موسسه جوادالائمه ، مدیر مدرسه راهنمایی پسرانه جوادالائمه اظهار داشت: در جای جای این مدرسه ردپای عشق و علاقه مسئولین قابل مشاهده بود و امید است اثر زحمات این عزیزان سالهای سال در این مدرسه باشد.

در این مراسم مهندس علی اکبر اولیاء نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی و محمد رضا حکاک زاده مدیر عامل مجتمع آموزشی حضرت جوادالائمه(ع) نیز به ایراد سخنرانی پرداختند.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم لوح یادبود به مهندس فنایی به پاس زحمات ایشان و به اکبر روناسیان مدیر مدرسه راهنمایی جوادالائمه به خاطر جذب خیر اهداء گردید.

ضمناً در این مراسم کلیپی در مورد فعالیت های مدرسه راهنمایی در سال گذشته پخش و سرود دانش آموزی اجرا گردید.