نمایش خبر نمایش خبر

افتتاح پردیس هنر و معماری دانشگاه (گزارش تصویری)

افتتاح پردیس هنر و معماری دانشگاه (گزارش تصویری)ه گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی امام جواد (ع) یزد مراسم افتتاح پردیس هنر و معماری دانشگاه و طرح توسعه پردیس توسط آقای شهسواری خیر گرامی در روز یکشنبه مورخ 27/7/93 در محل پردیس هنر و معماری (خانه تاریخی علومی) با حضور ریاست موسسه دکتر وحدت و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.

در این مراسم مهندس شرافت مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان یزد ، دکتر اولیا رئیس دانشگاه یزد ، مهندس سفید رئیس موسسه خیریه جوادالائمه (ع) وبرخی از اعضای هیات امنا دانشگاه امام جواد (ع) ، خانواده آیت الله علومی و جمعی از اساتید و کارمندان و دانشجویان دانشگاه حضور داشتند .

دکتر وحدت در این مراسم ضمن خیر مقدم به تمامی مهمانان و مسولین  در خصوص احداث پردیس و راه اندازی کارگاه ها در این مجموعه و اهداف کلی دانشگاه برای ارتقا هرچه بیشتر سطح علمی و ایجاد کارآفرینی سخن گفت .

در ادامه ایشان ضمن تشکر و قدردانی  از همراهان این مجموعه که موسسه را در راه اندازی کارگاه تولیدی دانش بنیان پوشاک  یاری نمودند خاطر نشان کرد که دانشگاه امام جواد (ع) جزء محدود دانشگاه هایی است در حین تحصیل فرصت های شغلی را در دانشگاه ایجاد می کند تا دانشجویان پس از فارغ التحصیلی بتوانند یک کارآفرین خوبی باشند .

در ادامه این مراسم  حجت الاسلام دکتر موسوی زاده از اعضای هیات امنا دانشگاه و مدیر گروه معارف با ذکر آیه از قرآن در خصوص این که انسان در دنیا باید برای آخرت خویش کار کند و دنیا مقدمه آخرت است و تنها کارهای انسان است که باقی می ماند و ضمن تقدیر از آقای شهسواری و کار ارزشمند ایشان اشاره کرد به این که  نام نیکو گر بماند زآدمی     به که از او ماند سرای  زرنگار.

در بخش پایانی این برنامه نیز حجت الاسلام علومی از نوادگان مرحوم آیت الله علومی درباره خاطرات گذشته این مکان صحبت نمود و بعد از بازدید کلیه حاضرین از نمایشگاه دانشجویان گرافیک در پردیس هنر و معماری ،مراسم کلنگ زنی و آغاز به کار طرح خیری توسعه پردیس نر و معماری دانشگاه  توسط آقای شهسواری برگزار گردید .