نمایش خبر نمایش خبر

بازدید گروهی از اساتید دانشگاه های ژاپن از برخی موسسات و مدارس

بازدید گروهی از اساتید دانشگاه های ژاپن از برخی موسسات و مدارس    در تاریخ ششم اسفند ماه گروهی چهار نفره از اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه های کشور ژاپن از مدارس حضرت جوادالائمه(ع) و مرکز آموزش عالی امام جواد بازدید به عمل آوردند.

در ابتدای این بازدید جلسه ای به منظور معرفی موسسه حضرت جوادالائه با حضور مهندس غلامعلی سفید رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل موسسه جوادالائمه ، محمد رضا حکاک زاده مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره مجتمع آموزشی جوادالائمه ، مدیر مرکز پیش دبستانی و چند تن از معاونین مجتمع آموزشی در مرکز پیش دبستانی جوادالائمه(ع) برگزار گردید.در این جلسه مهندس غلامعلی سفید ضمن خیر مقدم به مهمانان ژاپنی به بیان توضیحاتی در مورد شهر یزد و موسسه حضرت جوادالائمه(ع) پرداخت . در پایان این جلسه فیلمی جهت معرفی  موسسه حضرت جوادالائمه پخش گردید.

در ادامه فضا ها ، امکانات و پیشرفتهای کسب شده در زمینه آموزش  مرکز پیش دبستانی ،  دبستان پسرانه و دخترانه ، مدرسه راهنمایی دخترانه ، دبیرستان پسرانه و دخترانه  همچنین مرکز آموزش عالی امام جواد(ع)  مورد بازدید این گروه قرار گرفت.

در پایان ، جلسه ای با حضورمدیر عامل موسسه حضرت جوادالائمه (ع) ، مدیرعامل مجتمع آموزشی حضرت جوادالائمه ، معاون موسسه آموزش عالی امام جواد(ع) و مهمانان مذکور انجام پذیرفت.

لازم به ذکر است این گروه جهت شرکت در سمیناری با موضوع آب و به دعوت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان و شرکت سهامی آب منطقه ای یزد چند روزی مهمان شهر یزد بودند که  با رایزنی برخی از مسئولین موسسه حضرت جوادالائمه از این گروه دعوت به عمل آمد.