نمایش خبر نمایش خبر

تجلیل از اقدام مدیران مدارس در مورد جذب مشارکتهای مردمی

تجلیل از اقدام مدیران مدارس در مورد جذب مشارکتهای مردمی    به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه فرهنگی حضرت جوادالائمه(ع) به دنبال طرح موضوع فعال شدن مدیران مدارس در رابطه با احداث ساختمان خیریه ای و ... که در جلسه توسعه مشارکتهای مردمی توسط آقای مهندس سفید مدیر عامل موسسه خیریه فرهنگی حضرت جوادالائمه(ع) مطرح گردید . آقای شعشعی مشاور مدیر عامل در امور خیری طی نامه ای به مدیر عامل مجتمع آموزشی حضرت جوادالائمه(ع) از اقدام برخی مدیران مدارس در جلب مشارکت مردمی برای تامین اعتبار پاره ای از نیازهای مدارس تشکر گردد. متن نامه به شرح ذیل می باشد:

جناب آقای حکاک زاده

مدیر عامل محترم مجتمع آموزشی جوادالائمه (ع)

 

با سلام

              و آرزوی توفیق الهی و امید پیشبرد اهداف عالیه در سال تحصیلی جدید؛

              آقای مهندس سفید رئیس محترم هیات مدیره و مدیر عامل موسسه خیریه فرهنگی حضرت جوادالائمه (ع) در جلسه اخیر شورای توسعه مشارکتهای مردمی؛

            با تجلیل از اقدام خسته برخی از مدیران محترم مدارس مجتمع در جلب مشارکت مردمی برای تامین اعتبار احداث پاره ای از نیازهای مدارس، از قبیل ساخت سالن امتحانات مدرسه راهنمائی پسرانه، سکوی صبحگاه، توسعه آبخوری و احداث بوفه دبیرستان دخترانه، تجهیز شوفاژ مدارس امام شهر و نظایر آن، این اقدامات را گامی موثر در راستای همکاری های مثمر و هدفمند آنان با اهداف ارزشی موسسه برای جلب مشارکت در تامین فضا و نیازهای مبرم تلقی نموده و صمیمانه از حسن همکاری آنان تشکر نمودند.

        موجب امتنان خواهد بود چنانچه بنحو مقتضی مراتب به مدیران ذیربط اعلام و از خدمات آنان مراتب تقدیر بعمل آید.

       یقیناً بهره گیری از این رویه حسنه برای سایر مدیران محترم مدارس نیز مغتنم و ما را در رسیدن به برنامه های توسعه ای و عمرانی موسسه یاریگر خواهد بود.

                                                                                          

                                                                                                                               ابوالقاسم شعشعی

                      دبیرجلسه خیرین