نمایش خبر نمایش خبر

تقدیر مدیر عامل مجتمع آموزش از مدیر دبیرستان دخترانه دوره اول

تقدیر مدیر عامل مجتمع آموزش از مدیر دبیرستان دخترانه دوره اولتقدیر جناب آقای مهندس سفید  مدیر عامل محترم مجتمع آموزشی حضرت جواد الائمه (ع) از مدیریت و همکاران و دست اندرکاران و بویژه دانش آموزان و اولیاء محترم ایشان در برگزاری مراسم باشکوه شور نیکوکاری در اسفند 94
متن تقدیر نامه
هرگز به حقیقیت نیکوکاری نمی رسید مگر اینکه از آنچه دوست می دارید در راه خدا انفاق کنید و آنچه انفاق می کنید خداوند از آن آگاه است. (آیه 92 سوره آل عمران)
همکار ارجمند سر کار خانم زحمتکش
مدیر محترم دبیرستان دخترانه دوره اول
با سلام و آرزوی توفیق الهی
اقدام شایسته و تاثیر گذار مجموعه تحت مدیریت شما را در برگزاری شور نیکوکاری سال 94 علاوه بر همرسی های مردمی و ایجاد زمینه های انفاق و دهش اجتماعی، مهارت آموزی و نقش آفرینی دانش آموزان با همت خانواده ها در فراگیری امر مشارکت جمعی، نوع دوستی و خیر خواهی عمومی را در بر داشت که قابل تقدیر و ستایش است.
امید که این روش بعنوان الگویی کار آمد در دیگر مدارس مجتمع مطرح و همکاری عمومی، اعم از کادر مدارس، دانش آموزان دلبند و خانواده های آنان را برای بسیج نیروهای مستعد در امر امداد و پیشبرد اهداف عدالت محور جامعه اسلامیمان بکار گرفته شود.
موجب امتنان خواهد بود چنانچه به نمایندگی از مجتمع آموزشی حضرت جواد الائمه (ع) از تمامی دست اندکاران برگزاری این مراسم بویژه فرزندان امید بخش و اولیاء محترمشان قدردانی و تشکر نمایید.
مزید توفیق و سلامت سرکار عالی و همکاران سخت کوشتان را در انجام رسالتهای محوله از درگاه خدادند مسئلت می دارد.
غلامعلی سفید
رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل