جلسه دیدار با رئیس شورای شهر یزد در محل صحن علنی شورا برگزار شد.

جلسه دیدار با رئیس شورای شهر یزد در محل صحن علنی شورا برگزار شد.مدیران مدارس و مسئولین مجتمع آموزشی حضرت جوادالائمه(ع) با مهندس غلامعلی سفید مدیرعامل مجتمع آموزشی و رئیس شورای شهر یزد در محل ساختمان شورای شهردیدار داشتند.

در ابتدای این دیدار محمد رضا حکاک زاده قائم مقام مدیرعامل،  ضمن عرض تبریک به مهندس سفید اظهار داشت شخصیت فرهنگی،اخلاقی و رویکرد مردم داری آقای سفید در رای و اعتماد مردم به ایشان تاثیر داشت و انشاءالله تصمیمات مناسب ایشان در پیشرفت شهر یزد مثمر ثمر باشد.

قائم مقام مجتمع آموزشی حضرت جوادالائمه(ع) ضمن برشمردن نیازهای رفاهی شهر، بر لزوم ساخت کتابخانه دانش آموزی،پارک و فضای سبز و تخصیص خیابانی برای دوچرخه سواری تاکید کرد.

در ادامه مدیران و مسئولین مجتمع نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه داشتند.

مهندس غلامعلی سفید ضمن تشکر از افراد حاضر در جلسه، در خصوص مسائل و مشکلاتی که شهر با آن دست به گریبان است مواردی را بیان داشت و با اشاره به وسعت جغرافیایی و کمی تراکم جمعیت شهر در رابطه با کمبود بودجه شهرداری یزد نسبت به شهرهایی با وسعت یکسان ابراز نگرانی کرد.

رئیس شورای شهر یزد در پایان توضیحاتی در خصوص لغو عضویت موقت سپنتا نیکنام در شورای اسلامی شهر، ارائه و از تشکیل جلسه ای دراین مورد با شورای حل اختلاف سه قوه یا تشخیص مصلحت نظام خبر داد.