نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دستیار ویژه دفتر رهبری ضمن بازدید از دانشگاه امام جواد(ع) با اعضای هیأت علمی این دانشگاه دیدار کرد

دستیار ویژه دفتر رهبری ضمن بازدید از دانشگاه امام جواد(ع) با اعضای هیأت علمی این دانشگاه دیدار کرده گزارش روابط عمومی دانشگاه امام جواد(ع) یزد، دکتر سید محمد میرمحمدی دستیار ویژه دفتر رهبری و مدیر گروه اقتصاد بازرگانی دانشگاه علامه طباطبایی ضمن بازدید از دانشگاه امام جواد(ع)، طی نشستی با اساتید این دانشگاه به بحث و تبادل نظر پرداخت. وی در این جلسه فعالیتها و امکانات این دانشگاه را ستود و ضمن تبریک ایام هفته وحدت به شرح اهمیت وحدت پرداخت و اظهار داشت: پر تکرارترین کلمه در سخنرانیهای حضرت امام "وحدت کلمه" است و آن بزرگوار رمز ماندگاری این انقلاب شکوهمند را وحدت همه اقشار ملت میدانست.

دکتر میرمحمدی ضمن پرداختن به اختلافاتی که طی سالهای پس از انتخابات 88 در کشور بوجود آمده است "پذیرش اختلاف سلیقه" را از الزامات فضای سیاسی کنونی کشور دانست و از سیاسیون خواست تحمل خود را در برابر انتقادات و نظرات متفاوت بالا ببرند. وی اظهار داشت: اختلاف نظر و انتقاد نه تنها با وحدت در تضاد نیست بلکه زمینه توسعه فکری و فرهنگی جامعه را نیز فراهم میکند.

در ایتدای جلسه دکتر میرجلیلی قائم مقام ریاست دانشگاه امام جواد(ع) گزارشی از روند فعالیت این دانشگاه ارائه کرد و اظهار داشت: این دانشگاه با همکاری بیش از 250 نفر از اساتید منتخب استان به آموزش 2200 نفر از دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی مشغول است و تلاش دارد به دانشگاهی کارآفرین و مطرح در عرصه آموزش عالی کشور تبدیل گردد.