نمایش خبر نمایش خبر

دوره آموزشی کوتاه مدت با عنوان «مدیریت کلاس درس» در دانشگاه امام جواد(ع)برگزار شد . (گزارش تصویری)

دوره آموزشی کوتاه مدت با عنوان «مدیریت کلاس درس» در دانشگاه امام جواد(ع)برگزار شد . (گزارش تصویری)به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی امام جواد (ع) یزد دوره آموزشی کوتاه مدت با عنوان «مدیریت کلاس درس» در موسسه آموزش عالی امام جواد(ع) یزد در تاریخ جمعه 28 آذرماه برگزارشد. این دوره به پیشنهاد مدیر گروه طراحی و دوخت لباس خانم بینه اولیاء و با همکاری گروه روانشناسی موسسه به مدیریت آقای دکتر مهدی تولایی شامل دو مبحث «روش اداره کلاس» و «روانشناسی تدریس» بوده و  در مدت 6 ساعت با راهنمایی استادان با تجربه دانشگاه ارائه  گردید.
عنایت به مصوبه شورای آموزشی موسسه آموزش عالی امام جواد (ع) (مورخ 10/ 9/ 1393) تمامی مدرسین محترم که تمایل به ادامه همکاری با این موسسه آموزشی دارند، ضروری است در این دوره حضور یابند. همچنین شرکت در این دوره برای تمامی داوطلبین تدریس در این موسسه الزامی بوده است.
در پایان دوره ضمن ارزیابی حاضرین، گواهی شرکت در دوره آموزشی اعطا خواهد شد. طبق مصوبه شورای آموزشی این دوره برای رشته های مختلف آموزشی به صورت جداگانه برگزار می گردد. مدرسین این دوره آقایان دکتر جلیل بهارستان و  جناب استاد حکمت نیا بوده اند. تکنیک های کلاس داری، فن بیان و نحوه تدوین شرح درس از جمله موارد مطرحه در این دوره بوده است. در انتها نیز مدرسین سوالات خود را در مواجهه با موارد خاص در کلاس های درس، برای اساتید مدعو مطرح نمودند.