نمایش خبر نمایش خبر

دیدار اعضاء هیأت امناء موسسه با آیت الله ناصری

دیدار اعضاء هیأت امناء موسسه با آیت الله ناصری    نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در جمعی از اعضای هیأت امنای موسسه خیریه فرهنگی حضرت جوادالائمه(ع) اظهار داشت: تحصیل علم باید مقدمه ای برای رسیدن به قرب و کمال الهی باشد.

آیت الله ناصری با اشاره به اینکه اساس و هدف از زندگی انسانها رسیدن به یک تکامل معنویست افزود:وظیفه شما مسئولین این موسسه جدای از تقویت علمی دانش آموزان و ایجاد مراکز آموزشی این است که باید در صدد تربیت دینی دانش آموزان برآیید به نحوی که هویتشان خدایی باشد و این بچه ها اگربه این گونه تربیت شوند به هر مدارجی از علم که برسند به بهترین نحو به جامعه خدمت می کنند.

در ادامه مهندس غلامعلی سفید مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره موسسه جوادالائمه(ع) با مهم دانستن عرایض آیت الله ناصری در مورد اهمیت تربیت دینی دانش آموزان خاطر نشان کرد:این کارها آرزوی ماست ولی تحقق این آرزوها و جامه عمل پوشیدن به آنها کا ر بسیار دشواریست و توقعی که ما از حوزه علمیه داریم اینست که برای مقاطع مختلف روحانی تربیت کند که بتواند همه دانش آموزان را در هر رده سنی درک کنند.

لازم به ذکر است در ابتدای این دیدار سید محسن گلدانساز عضو هیأت امناء موسسه به ارائه گزارشی از وضعیت موسسه و همچنین تغییراتی که در سال آینده در نظام آموزشی کشور اجرا میشود پرداخت.

این دیدار با اقامه نماز جماعت به امامت آیت الله ناصری خاتمه یافت