نمایش خبر نمایش خبر

دیدار با امام جمعه یزد

دیدار با امام جمعه یزد    در تاریخ 17 فروردین سال جاری گروهی متشکل از هیأت امناء ، مدیران عامل ، مدیران اجرایی و مدیران مدارس موسسه حضرت جوادالائمه(ع) جهت عرض تبریک به مناسبت سال نو و همچنین ارائه گزارش عملکرد به دیدار آیت الله ناصری امام جمعه محترم یزد رفتند.

در ابتدای این دیدار مهندس غلامعلی سفید ضمن عرض تبریک به مناسبت سال نو و همچنین یادآوری تلاش ها و زحمات آیت الله ناصری پیش از انقلاب و بعد از انقلاب اظهار داشت: موسسه حضرت جوادالائمه(ع) بعد از انقلاب ایجاد شد و این موسسه را محصول انقلاب و تفکر این مردم بعد از انقلاب می دانیم و انشاء الله این تفکر بر مسئولین باقی بماند. در این 20 سال فعالیت 7 موسسه ایجاد شد ه که با 1000 نفر پرسنل تمام وقت و پاره وقت در حال فعالیت می باشند.

دغدغه اصلی ما از ایجاد این موسسه دینی بوده و در این چند سال اخیر بیشتر به ارتقاء کیفیت پرداخته ایم. کارهایی از قبیل بازدید از مدارس مشابه و موفق در داخل و خارج از کشور ، بودجه بندی ، جلسات تعالی سازمانی ، همچنین نظر سنجی از مردم در مورد موسسه انجام شده است.

در ادامه آیت الله ناصری ضمن عرض خیر مقدم به حضار اظهار داشت : نکته ای که متاسفانه در دنیا فراموش شده این است که هدف از زندگی گم شده و مشخص نیست که هدف از زندگی انسان چیست.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد خاطر نشان کرد اهداف دنیوی مثل پست و مقام و ثروت انسان را ارضا نمی کند. پس باید بدنبال چیزی باشیم که ما را به آرامش و کمال مطلق برساند.

ایشان در پایان اذعان داشت : مسئله دیگری که در جوانان ما کمتر توجه می شود بالا بردن قدرت عقل و فهم و رشد قدرت تدبر و بهتر اندیشیدن در روحیه جوانان است و اگر به این موضوع بیشتر اهمیت بدهیم جوانان ما از خطر تحت تأثیر قرار گرفتن از رادیوهای بیگانه مصون می مانند.

لازم به ذکر است در این جلسه مدیران عامل عامل موسسات مرتبط به ارائه گزارش عملکرد موسسه خود پرداختند.

این جلسه با برگزاری نماز جماعت به امامت آیت الله ناصری پایان یافت.