نمایش خبر نمایش خبر

راه اندازی سیستم online کلاس

راه اندازی سیستم online کلاس    برای اولین بار در استان یزد کلاسی در مقطع ابتدایی به سیستم تدریس online و برد هوشمند مجهز گردید.

به گزارش دفتر مرکزی مجتمع آموزشی حضرت جوادالائمه(ع) برای اولین بار در استان یزد کلاس چهارم دبستان پسرانه حضرت جوادالائمه (ع) به آموزگاری آقای حمیدرضا برهانی به سیستم online و برد هوشمند مجهز شد . از اینرو آموزگار و دانش آموزان من  بعد به جای استفاده از تخته و گچ از قلم نوری و تخته ی دیجیتال برای نوشتن ، رسم کردن و هر عمل تجسمی دیگر استفاده می کنند و برای تسریع و تعمیق یادگیری از نرم افزارهای کامپیوتری بهره می برند .

 لازم به ذکر است online  شدن کلاس این امکان را فراهم می آورد که خانواده ها و دانش آموزان غایب و دیگر علاقه مندان بتوانند در هر کجا که هستند کلاس چهارم ب مدرسه جوادالائمه (ع) را رویت نمایند و از وضعیت تدریس وفعالیتهای کلاسی بازدید و ارزیابی داشته باشند .

این سیستم در روز سه شنبه 13/12/90 با حضور مهندس خورشید نام قائم مقام مدیر عامل موسسه خیریه فرهنگی حضرت جوادالائمه(ع) ،محمد رضا حکاک زاده مدیر عامل مجتمع آموزشی حضرت جوادالائمه (ع) و جمعی از همکاران مجتمع و آموزشگاه در کلاس مزبور افتتاح گردید .