نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ریاست اسبق دانشگاه یزد به سرپرستی دانشگاه امام جواد(ع) منصوب شد

ریاست اسبق دانشگاه یزد به سرپرستی دانشگاه امام جواد(ع) منصوب شدبه گزارش روابط عمومی دانشگاه امام جواد(ع)یزد، جلسه هیأت امناء این دانشگاه با حضور دکتر محمد صالح اولیا (ریاست دانشگاه یزد)، دکتر برخورداری(ریاست دانشگاه علم و صنعت ایران)، مهندس میرمحمدی(استاندار یزد)، پروفسور فرمان(از دانشگاه علم و صنعت)، پروفسور توکل(از دانشگاه تهران)، پروفسور شجاع الساداتی(از دانشگاه صنعتی شریف)، دکتر مدرس(از دانشگاه صنعتی شریف)، دکتر وحدت(از دانشگاه یزد))، مهندس سفید(استاندار اسبق)،حجه الاسلام دکتر موسوی زاده(بازنشسته دانشگاه یزد) و دکتر میرجلیلی(معاون آموزشی دانشگاه امام جواد)عصر پنجشنبه تشکیل جلسه داد و به اتفاق آرا دکتر محمدعلی وحدت زاد را به سرپرستی دانشگاه امام جواد(ع) انتخاب کرد. قبل از این ریاست این دانشگاه بر عهده دکتر اولیاء بود که چندی پیش به سرپرستی دانشگاه یزد منصوب گردید.

دکتر محمد علی وحدت، استادیار پایه 22 گروه مهندسی صنایع دانشگاه یزد است که بخشی ازتحصیلات آکادمیک خود را در دانشگاه صنعتی شریف و بخش دیگر را در انگلستان به انجام رسانده است. وی از سال 77 تا 83 رییس دانشگاه یزد بوده است. او که از سال 70 در دانشگاه یزد استخدام شده، پیش از ریاست دانشگاه، رییس گروه صنایع، معاون دانشکده فنی، رییس دانشکده و معاون آموزشی دانشگاه بوده و پس از کناره‌گیری از ریاست دانشگاه به مدت یک سال و نیم معاون نمایندگی ایران در یونسکو (پاریس) و دو سال نیز رییس اداره علوم کمیسیون ملی یونسکو در تهران بوده است.

دانشگاه امام جواد هم اکنون با بیش از 2200 دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی و با همکاری  254 استاد (عضو هیأت علمی و مدرس مدعو) در 32 کد رشته در یزد فعالیت دارد.