نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ریاست جدید دانشگاه امام جواد(ع) با حضور در جلسه شورای مدیران دانشگاه فعالیت خود را آغاز کرد+ تصاویر

ریاست جدید دانشگاه امام جواد(ع) با حضور در جلسه شورای مدیران دانشگاه فعالیت خود را آغاز کرد+ تصاویربه گزارش روابط عمومی دانشگاه امام جواد(ع)، دکتر محمدعلی وحدت باحضور در شورای مدیران این دانشگاه به تشریح سیاست های خود در روند مدیریت دانشگاه پرداخت. وی با تأکید بر کیفیت در فعالیت های دانشگاه، "استراتژی تمایز" را از برنامه های خود برشمرد و اظهار داشت: هیچ دانشگاهی نمیتواند در همه زمینه ها مطرح باشد. لذا لازم است نقاط تمایز و ویژگیهای مثبت متفاوتی در موسسه ایجاد و تقویت گردد. وی هیأت امناء قوی، برنامه تجلیل از پیشکسوتان آموزش عالی و مسابقه ملی معماری را از نمونه های متمایز این دانشگاه دانست که باید ادامه یابد.

وی با ذکر خاطراتی از سوابق مدیریتی خود در دانشگاه یزد اظهار داشت: من در مدیریت اصولگرا هستم بدین معنی که به اصولی که در سازمان تعریف میشود پایبندم و جدیت سایرین را هم در این مورد انتظار دارم. وی فضای همدلی و پرنشاط این موسسه را یکی از عوامل پیشرفت دانست و گفت: بیان ایده ها و نظرات به ادامه این مسیر کمک می­نماید و در این راستا مدیریت جدید با اعتقاد به خرد جمعی از انتقادات و پیشنهادات کلیه همکاران و دانشجویان استقبال میکند.

در ابتدای جلسه، مهندس سپهر ضمن ارائه گزارشی از وضعیت موسسه اظهار داشت: موفقیتهای چشمگیر سالهای گذشته مرهون تدبیر هوشمندانه دکتر اولیاء  و همکاری و همدلی همه کارکنان موسسه بوده است. اما در این بین نقش دکتر میرجلیلی که با همت و دلسوزی برای پیشبرد موسسه تلاش کردند برجسته بود که جای سپاس و قدردانی دارد. معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه  ضمن تبریک و خوشامد به دکتر وحدت گفت: سابقه درخشان آقای دکتر وحدت به عنوان یک مدیر آکادمیک موفق، پتانسیلها و توانایهای این موسسه را به منصه ظهور خواهد رساند.

دکتر میرجلیلی معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه امام جواد(ع) هم ضمن اشاره به سوابق همکاری چندین ساله خود با دکتر وحدت اظهار داشت: کلیه کارکنان موسسه آماده همکاری با ریاست جدید در راستادی تحقق اهداف موسسه هستند.