مجمع سالیانه خیرین محترم موسسه خیریه فرهنگی حضرت جوادالائمه (ع)

مجمع سالیانه خیرین محترم موسسه خیریه فرهنگی حضرت جوادالائمه (ع)به گزارش روابط عمومی،  مجمع سالیانه خیرین ، همزمان با میلاد  پر برکت  حضرت جوادالائمه (ع)  در پردیس هنر دانشگاه امام جواد (ع) برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از خیرین، کلیه مسئولین و همکاران موسسات مختلف و مدیران مدارس جوادالائمه (ع) همراه بود پس از قرائت قرآن و اجرای سرود با موضوع تجلیل از خیرین، آقای مهندس سفید مدیر عامل موسسه ضمن خوش آمد گویی و تقدیر از همراهی خیرین محترم، به بیان  پروژه های نیمه تمام در خلال دفترچه هایی که بین حضار توزیع گردید، پرداختند.

در ادامه آقای دکتر وحدت رئیس دانشگاه امام جواد (ع) اعلام کردند یکی از بهترین مصادیق کار خیر، تربیت و پروش انسان و گسترش انسانیت است و بسیار خوشحالم که در جمعی هستم که کار خیر را در تربیت و پرورش انسان ها دانسته  و این راه را برای خدمت رسانی به هم نوعانشان انتخاب کرده اند.

در ادامه مهمان ویژه جناب حجه الاسلام و المسلمین  ابطحی ضمن اشاره به  صحبت های آقای وحدت خاطرنشان کردند که هدف از کار خیر، خدمت رسانی به عموم خلق می باشد و فرقی ندارد در کجا و چگونه می توان به این مهم دست یافت.