نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مدیر دبیرستان دخترانه از طرف والدین دانش آموزان مورد تقدیر قرار گرفت

مدیر دبیرستان دخترانه از طرف والدین دانش آموزان مورد تقدیر قرار گرفتجلسه تجلیل و تقدیر از مدیر دبیرستان دخترانه توسط تعدادی از والدین دانش آموزان این مدرسه که فرزندانشان درکنکورسراسری رتبه های ممتاز کسب کرده بودند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه جوادالائمه، در این جلسه که در محل دفتر خانم مبین مدیر دبیرستان انجام شد مهندس غلامعلی سفید مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره  و مهندس خورشیدنام قائم مقام موسسه جوادالائمه و تعدادی از والدین شرکت داشتند.

در ابتدای این جلسه عالم زاده یکی از والدین ضمن تشکر و قدردانی از خانم مبین وخانم ساجدیان معاون پایه سوم و پیش دانشگاهی اظهار داشت: موفقیت و کارنامه درخشان این مدرسه مرهون تلاش ها و زحمات بی دریغ مدیر و معاونین این مجموعه است و امیدواریم این شاخص و نمودار همیشه بالا باشد و روند رو به رشد آن را شاهد باشیم.

 محمد جواد اولیاء یکی از والدین ضمن تأکید بر اثر بخشی تعامل سازنده بین خانواده و مدرسه عنوان کرد: تشکیل انجمن فارغ التحصیلان مدرسه  باعث تشدید انرژی و تقویت این حرکت و تعالی این مدرسه است و باعث پیشرفت مدرسه می شود.

درادامه مهندس خورشیدنام اظهار داشت:هر چیزی را از نشانش می شناسیم و نشانه محبت در عمل دیده می شود.تقدیر خانواده ها از مدیر و معاونین مدرسه نشانه تأثیر محبت و دلسوزی مدیریت دبیرستان نسبت به رشد و پیشرفت دانش آموزان است.

مهندس سفید ضمن اثر گذاری مثبت این اقدامات والدین اظهار داشت: نیروی انسانی اصل هر کار است و اگر ما مدیر قوی در قسمتی داشته باشیم مطمئنیم که این مدیر میتواند نیروهای قوی نیز جذب کند و ما کمبودی  نداشته باشیم.

مدیر عامل مجتمع آموزشی جواد الائمه با بیان این مطلب که هدف ما فقط قبولی دانش آموزان در کنکور نیست افزود:مجموعه ما همواره دنبال این بوده ایم که دانش آموزی تربیت کنیم که بتوانند در اجتماع مثمر ثمر بوده و آزاد تربیت شود و باعث پیشرفت جامعه شود.

وی در پایان گفت:هم اکنون مدارس پیشرفته در دنیا به نحوی هستند که مدرسه تنها با مدیر پیشرفت نمی کند و مشارکت والدین در این امر بسیار تأثیر گذار است.

 مدیر دبیرستان ضمن عرض تشکر از والدین اظهار داشت: من این موفقیت را مدیون تلاش های کادر مدرسه، همراهی والدین گرامی و اعتماد آنها به مدرسه می دانم و مدیری موفق نمی شود جز اینکه همکارانی همراه و دلسوز داشته باشد.