نمایش خبر نمایش خبر

مراسم بزرگداشت هفته معلم در مدارس ناحیه 1

مراسم بزرگداشت هفته معلم در مدارس ناحیه 1    مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1 درمراسمی که به مناسبت آغاز هفته معلم در مدارس حضرت جوادالائمه(ع) ناحیه 1برگزار شده بود در جمع  معلمین این مدارس اظهار داشت:مدارس این مرکز موفق به کسب رتبه های درخشانی شده اند که این نتایج مطلوب مرهون تلاش ها و زحمات فداکارانه این معلمین است .

 

عبد الحمید صابری ضمن تبریک به مناسبت آغاز هفته معلم گفت: خداوند متعال را شاکریم که به ما این موقعیت را عطا نمود تا در جایی خدمت کنیم که همه انبیا و اولیاء هم در این راه زحمت کشیده اند و معلمین هم باید سعی داشته باشند همواره در راه اعتلای فرهنگ و تعلیم و تربیت قدم بردارند.

 

در ادامه مهندس غلامعلی سفید ضمن تبریک به مناسبت آغاز هفته معلم و تکریم یاد شهید مرتضی مطهری اظهار داشت: این مدارس با مدیرانی کم ادعا و صبور و معاونین و کادری ارزشمند در راه تعلیم و تربیت در راه خدمت رسانی هستند.

 

مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره موسسه حضرت جوادالائمه(ع) خاطر نشان کرد: مالکیت مدارس غیر انتفاعی عمدتاً برای شخص خاصی نیست و اکثر درآمدی که این مدارس کسب می کند در راه تأمین حقوق معلمین که یک حقوق حداقلی است هزینه می شود و مسئولین ، علی الخصوص مسئولین آموزش و پرورش باید این نکات را مد نظر قرار دهند.

 

در پایان این مراسم از معلمین این مراکز با تقدیم شاخه ای گل تقدیر و تشکر به عمل آمد.  

 

لازم به ذکر است در این مراسم محمد رضا حکاک زاده مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره مجتمع آموزشی حضرت جوادالائمه(ع) ،آقای مجید کلانتری کارشناس مسئول مشارکت های مدارس غیر انتفاعی و محمد حسن فراشاهی مسئول مدارس راهنمایی حضرت جوادالائمه(ع) نیز حضور داشتند.