نمایش خبر نمایش خبر

مراسم تجلیل از اساتید پیشکسوت و نمونه دانشگاههای استان

مراسم تجلیل از اساتید پیشکسوت و نمونه دانشگاههای استانمراسم تجلیل از اساتید پیشکسوت و نمونه دانشگاههای استان در دانشگاه امام جواد(ع) یزد برگزار میشود.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه امام جواد(ع)، سومین دوره تجلیل از اساتید پیشکسوت و نمونه دانشگاههای استان یزد پنجشنبه همزمان با سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم برگزار میگردد.
در این مراسم که با حضورمقامات استان، مسئولین و اساتید دانشگاههای استان و برخی از دبیران آموزش و پرورش در ساعت 20:15 آغاز میگردد از پروفسور سید مهدی کرباسی (از گروه ریاضی) به عنوان استاد پیشکسوت استان یزد و آقای سید عباس باقری(از گروه  مهندسی کامپیوتر) به عنوان استاد نمونه تجلیل خواهد شد.
پروفسور کرباسی متولد سال 1324 است که تحصیلات دانشگاهی خود را تا مقطع دکتری در انگلستان سپری کرده است و پس از سالها تدریس و پژوهش و انتشار 33 مقاله علمی و تألیف 3 کتاب و تربیت شاگردان بسیار، با درجه استادی از گروه ریاضی دانشگاه یزد بازنشسته شده است.
روابط عمومی دانشگاه امام جواد(ع) از کلیه شاگردان این اساتید و علاقمندان به عرصه دانش دعوت کرده است تا جهت ارج نهادن به تلاشهای این اساتید و نکوداشت جایگاه علم در این مراسم شرکت نماید.