نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه برگزار شد + تصاویر

مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه برگزار شد + تصاویربه گزارش روابط عمومی دانشگاه امام جواد(ع)، مراسم تودیع دکتر محمد صالح اولیاء و معارفه دکتر محمد علی وحدت در سالن آمفی تأتر این دانشگاه برگزار شد. در این مراسم که با حضور همکاران و میهمانانی از دانشگاهها و صنایع استان برگزار شد ابتدا حجه الاسلام موسوی زاده در سخنانی کوتاه به اهمیت مسولیت در اسلام پرداختند و اظهار داشتند که مسولیتها نباید زینت افراد باشند بلکه صحیح این است که افراد به پست و مقام زینت دهند.
در ادامه دکتر طالبی معاون سیاسی امنیتی استاندار هم در سخنانی پیشرفتهای دانشگاه امام جواد(ع) را ستود و ضمن تکریم دکتر اولیاء برای دکتر وحدت آرزوی موفقیت کرد. مهندس سفید هم به عنوان عضو هیأت موسس و امناء دانشگاه ضمن تشریح تاریخچه ای از تأسیس دانشگاه امام جواد از اینکه دکتر وحدت مسولیت ریاست را پذیرفتند ابراز خرسندی کرد.
دکتر اولیاء رئیس سابق هم که اکنون ریاست دانشگاه یزد را بر عهده گرفته است ضمن برشمردن اهمیت اخلاق مداری در مدیریت اظهار داشت: تلاش ما در این سالها فعال نمودن سیستمی پویا و چابک بر پایه خرد جمعی و احترام به نظر همکاران بوده است.
دکتر وحدت رئیس دانشگاه نیز با ستودن فعالیتهای صورت گرفته در دوره مدیریت گذشته به تبیین برنامه های خود پرداخت و اظهار داشت: استراتژی ما در ادامه مسیر پیشرفت باید استراتژی تمایز باشد. تجربیاتی چون برگزاری مراسم تجلیل از استاد پیشکسوت و مسابقات ملی معماری از نمونه های موفق فعالیتهای متمایز است که باید ادامه و گسترش یابد.
در پایان هدایایی از سوی دانشگاه امام جواد، بسیج دانشجویی استان یزد، موسسه خیریه جوادالائمه، مجتمع های آموزشی جوادالائمه و موسسه اقتصادی نگار کویر به دکتر اولیاء اهدا گردید.