نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست هیأت رئیسه دانشگاه با جمعی از اعضای هیأت علمی (گزارش تصویری)

نشست هیأت رئیسه دانشگاه با جمعی از اعضای هیأت علمی (گزارش تصویری)به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی امام جواد (ع) یزد نشست هیأت رئیسه دانشگاه با جمعی از اعضای هیأت علمی در هفته گذشته برگزار شد.

این نشست که با حضور اعضای هیأت رئیسه : دکتر وحدت ریاست موسسه ، دکتر میرجلیلی قائم مقام و مهندس سپهر معاونت دانشجویی و فرهنگی موسسه برگزار شد.

 دکتر وحدت با اشاره به موفقیت های موسسه اظهار داشت از سال آینده تعیین شهریه به عهده هیأت امنای دانشگاههای غیر انتفاعی گذاشته شده است و خاطرنشان کرد شرایط به وجود آمده گامی موثر  در جهت رقابتی سازنده بین دانشگاههای کشور و استان یزد را در پی خواهد داشت وهمچنین نقش اعضای هیأت علمی را در پیشبرد اهداف دانشگاه غیر قابل انکار دانست.

در ادامه این نشست دکتر میرجلیلی با ارائه آمارهای هزینه تدریس اعضای هیأت علمی و استادان حق التدریس به افرایش حضور اعضای هیأت علمی در موسسه تاکید کرد.

در این نشست مهندس سپهر نیز با اشاره به جایگاه مناسب موسسه اظهار کرد که وضعیت کنونی مرهون فعالیت ها و تلاشهای ارزشمند همکاران در موسسه است و برای حفظ و پیشرفت هر چه بیشتر ادامه این همکاری اهمیت بسزایی دارد .

در پایان نیز اعضای هیأت علمی ضمن بیان نظرات و دیدگاه های خود به بحث و بررسی آنها پرداختند.