نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نمایشگاه کتاب توسط دبستان دخترانه ناحیه دو برگزار شد

نمایشگاه کتاب توسط دبستان دخترانه ناحیه دو برگزار شد همزمان با افتتاح سالن مطالعه دبستان دخترانه ناحیه  دو نمایشگاه کتاب در این مرکز برگزار شد.

به گزارش معاون فناوری دبستان دخترانه جوادالائمه ناحیه دو در این نمایشگاه بالغ بر سیصد عنوان کتاب با موضوعات مختلف رونمایی شده است.

غلامعلی سفید رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل مجتمع آموزشی ضمن تقدیر از دست اندر کاران این نمایشگاه در مورد عملکرد نمایشگاه ، عناوین کتب و مخرن کتاب از مسئول مربوطه سوالاتی مطرح کرد.

در ادامه سمیه توکلی متصدی کتابخانه ضمن توضیح در مورد این نمایشگاه گفت:هر عنوان کتاب بسته به میزان استقبال دانش آموزان حداقل سه جلد و حداکثر پانزده جلد در مخزن نمایشگاه موجود می باشد.

وی افزود:کتاب ها از نظر موضوعی هفت گروه مختلف را در بر می گیرند که شامل:رمان نوجوان،قصه و داستان،شعر،مذهبی،علمی و آموزشی،لطیفه و طنز و کتب درسی می باشد.

وی خاطر نشان کرد:در این نمایشگاه چهارصد بازی های فکری مناسب با رده های سنی دانش آموزان در معرض نمایش قرار گرفته است.

در پایان مسئولین مجتمع و موسسه پیشنهادات و دیدگاههای خود را در قالب نوشتار در دفتر نظرات و پیشنهادات نمایشگاه به یادگار گذاشتند.

گفتنی است از نمایشگاه مدیر عامل مؤسسه غلامعلی سفید ، قائم مقام مؤسسه محمدحسن خورشیدنام،قائم مقام مجتمع محمدرضا حکاک زاده و مسئول آموزش ابتدایی محمدحسین ابدی و خانم قیصری حضور داشتند.