نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

وارسته ای چون ثابت القول

وارسته ای چون ثابت القولپایگاه بلند انسانیت در اختیار خود باختگانی است که مراتب معرف الهی را خوب درک و از موجدیت خویش به نفع خدمت و کرامت انسانی بهره برده باشند.

چهره شاخص و فرهنگی متعهد، مادر شهید دوست وشهید پرور، معلم خلاق، پرتلاش و پر حضور، زنده یاد:

" حاجیه فاطمه ثابت القول"

وارسته ای بود که عمر پر ثمر خویش را درکسب رضای خداوندی، درک شرایط ممتاز بندگی، ایجاد زمینه های رشدو ارتقاء فرهنگی، خدمت بی منت و متواضعانه به خانواد های معزّز شهداء و رواج و رونق روحیه ایثار و از خود گذشتگی در نسل امید بخش جوان سرمایه کردو سر از پا نمی شناخت تا گرهی از مشکلات مردمی بگشاید و طرح و راهبردی برای بهبود شیوه های آموزش و تربیت ارائه نماید.

موسسه خیریه فرهنگی و آموزشی حضرت جوادالائمه (ع) افتخار دارد که سالیان متمادی از همکاری این عضو برجسته در هیات امناء موسسه بهره مند و از نظرات خبره و کارشناسانه اش در پیشبرد اهداف عالیه ی آموزشی و تربیتی استفاده نمود و نقاط قوت مدیریتی را از ایشان به خوبی آموخت.

افسوس که این منبع فیض ایزدی دیری نپایید وبنا به مشیت الهی او که سالیانی درهجران فرزند برومند شهیدش ( علیرضا برهان پور) دل دادگی ها با خیل شهیدان داشت، در بستر بیماری
صعب العلاج سرطان، جمع بندی عمر احیاگر خویش را با آخرین جمعه ماه رمضان " در آفتاب قدس" پایان برد و دعوت حق را جانانه  لبیک گفت این فقدان کم جبران را به جامعه بزرگ فرهنگی و آموزشی و پرورشی استان، معلمین خدوم، عموم خدمتگران صادق به آستان شهدای عالی قدر ،تمامی  آشنایان و دوسداران خیل زنان معتقد و متعهد به رسالت و کرامت انسانی زن به عموم بازماندگان بویژه تنها یادگار با وفا و قدر شناسش صمیمانه تسلیت گفته صبر و اجر همگان و رحمت واسعه الهی برای آن فرزانه دل آگاه از درگاه خداوندی مسئلت می داریم.

باشد که نیات خیر خواهانه، کار گزاری متواضعانه و دیدگاههای دقیق و آگاهانه او میراثی ارزشی در جمع و جامعه مان به خوبی به یادگار بماند و در عمل و اجرا پاس داشته شود.

ابوالقاسم شعشعی- موسسه خیریه فرهنگی حضرت جوادالائمه(ع)